Kapat
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
space
ÜYE OL

Üye değil misiniz? Hemen üye olun ve Wepublic avantajlarından yararlanın.

Wepublic Hakkında

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MUTLULUĞU

 • Koşulsuz Müşteri Mutluluğu Nedir?

  Türkiye'de henüz tüketiciyi koruma yasasının bulunmadığı ve tüketici haklarından söz edilmediği bir dönemde sektörde bir ilke imza atarak hayata geçirilen “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” kavramı, Wepublic’in ‘özgün ve ayrıcalıklı’ hizmet anlayışının ana fikrini oluşturuyor.

  Yıllar içinde sektörde referans ve örnek olan bu uygulama, Wepublic’in geçmişten bugüne odağını oluşturan müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet vermek amacıyla tüm Wepublic çalışanları tarafından benimsenmiş ve uygulanmaktadır.

  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” kapsamında özel siparişler, ömür boyu ücretsiz tadilat, hediye danışmanlığı, kurumsal hediye, ‘private shopper’, ev ve işyerine servis, ürün değişimi ve iadesi, ücretsiz eve teslim, son dakika hizmeti gibi uygulamaların yanı sıra dünyaca ünlü markaların tasarımcıları ile tanışma, moda haftalarına katılım ve özel ürün tedariği gibi alışverişin ötesinde benzersiz deneyimler sunuluyor.

 • Ürün Değiştirme ve İade İmkanı

  Wepublic’ten yaptığınız alışveriş sonucunda mutlu olmanız temel prensibimizdir. Satın aldığınız bir üründen memnun olmadığınız takdirde, ürünü aşağıda belirtilen şekillerde ve sürelerde iade alıyoruz veya tüm Wepublic mağazalarında kimliğinizle birlikte kullanabileceğiniz "iade ürün fişi" takdim ediyoruz.

  BEDEN, MODEL, RENK VE ÜRÜN DEĞİŞTİRME

  Eve döndüğünüzde Wepublic'ten satın aldığınız ürünlerin rengi, modeli içinize mi sinmedi? Ya da aldığınız ürünün yerine başka bir ürün mü almak istiyorsunuz?

  Kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünleri, dilediğiniz bir Wepublic mağazasından en geç 30 gün içerisinde faturanızla birlikte değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

  Ürününüzü başka bir ürünle değiştirmek istediğinizde;

  • Ürününüz, fiyatı aynı olan her ürünle değiştirebilirsiniz.
  • Almak istediğiniz ürünün fiyatı, değiştireceğinizden daha yüksekse, aradaki fiyat farkını nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  • Yeni seçtiğiniz ürünün fiyatı ilk aldığınızdan daha düşükse, aradaki fark, tüm Wepublic mağazalarında geçerli olan ve kimliğinizle birlikte kullanabileceğiniz "iade ürün fişi" ile size takdim edilir.
  • Ya da ürününüzü iade etmek istediğinizde; faturanızdaki satış fiyatı üzerinden kredilendirilerek size geri ödeme yapılacaktır. Tüm iade ve değişimler kozmetik, kitap, çanta, aksesuar, gece elbiseleri, iç çamaşırı, mayo ve gözlük için geçerli değildir.

  HEDİYE DEĞİŞTİRME

  Wepublic’ten gelen hediye bir ürünü değiştirmek mi istiyorsunuz? Kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünlerinizi dilediğiniz bir Wepublic mağazasından en geç 30 gün içerisinde "hediye değiştirme kartınızla" birlikte değiştirebilirsiniz.

  • Ürününüzü, fiyatı aynı olan her ürünle değiştirebilirsiniz.
  • Almak istediğiniz ürünün fiyatı, değiştireceğinizden daha yüksekse, aradaki fiyat farkını nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  • Yeni seçtiğiniz ürünün fiyatı ilk aldığınızdan daha düşükse, aradaki fark, tüm Wepublic mağazalarında geçerli olan ve kimliğinizle birlikte kullanabileceğiniz "iade ürün fişi" ile size takdim edilir.
  • Hediye Değiştirmelerinde nakit iadesi yapılamaz.
 • Wepublic Koşulsuz Müşteri Mutluluğu İletişim

  Beymen Mağazacılık A.Ş
  Eski Büyükdere Cad. Maslak Mah.
  Oycan Plaza No:15 K:7-9
  Sarıyer-İstanbul
  Tel : 444 95 22
  Faks : 0212 345 09 20
  e-posta: musterihizmetleri@wepublic.com.tr

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız

X